Acasa
Inscriere
Joc
Hall Of Fame
Ligi Xpert
Xpert Champions League
Xpert Daily
Ajutor
Reguli
Intrebari-FAQ
Parola uitata
Logheaza-te cu Facebook
Online
:
265
Romana
Bulgara
Daneza
Olandeza
Engleza
Finlandeza
Franceza
Germana
Maghiara
Malay
Malteza
Norvegiana
Poloneza
Portugheza
Sarb
Slovena
Spaniola
Suedeza
Turca
Program
Program From SLP Liga Pilkarska
1
2023-11-11 19:30
KS Immortals
-
YK Sloniki Sodomia
1 - 3 (1 - 1)
2023-11-11 19:30
RVT Hrabia Ruhnhoff
-
Synowie Wandy
2 - 0 (1 - 0)
2023-11-11 19:30
Polonia Czarnolas
-
FC Czarnolas
0 - 0 (0 - 0)
2023-11-11 19:30
FKK Rantiochskie Kr.
-
Futbólfeaán Auterra
1 - 1 (0 - 1)
2023-11-11 19:30
Beitar Bazylea FC
-
Galmartena SK Angemont
0 - 0 (0 - 0)
2
2023-11-18 19:30
Gniewni Gniew
-
Beitar Bazylea FC
1 - 1 (0 - 0)
2023-11-18 19:30
Galmartena SK Angemont
-
YK Sloniki Sodomia
0 - 0 (0 - 0)
2023-11-18 19:30
Futbólfeaán Auterra
-
Polonia Czarnolas
0 - 0 (0 - 0)
2023-11-18 19:30
FKK Rantiochskie Kr.
-
RVT Hrabia Ruhnhoff
1 - 3 (1 - 0)
2023-11-18 19:30
Synowie Wandy
-
KS Immortals
1 - 1 (1 - 0)
3
2023-11-25 19:30
KS Immortals
-
FKK Rantiochskie Kr.
1 - 1 (0 - 0)
2023-11-25 19:30
RVT Hrabia Ruhnhoff
-
Polonia Czarnolas
1 - 0 (1 - 0)
2023-11-25 19:30
FC Czarnolas
-
Futbólfeaán Auterra
1 - 0 (0 - 0)
2023-11-25 19:30
Synowie Wandy
-
Galmartena SK Angemont
3 - 1 (2 - 1)
2023-11-25 19:30
YK Sloniki Sodomia
-
Gniewni Gniew
3 - 0 (1 - 0)
4
2023-12-02 19:30
Gniewni Gniew
-
Synowie Wandy
2 - 1 (1 - 0)
2023-12-02 19:30
Galmartena SK Angemont
-
FKK Rantiochskie Kr.
1 - 0 (0 - 0)
2023-12-02 19:30
FC Czarnolas
-
RVT Hrabia Ruhnhoff
0 - 0 (0 - 0)
2023-12-02 19:30
Polonia Czarnolas
-
KS Immortals
0 - 1 (0 - 1)
2023-12-02 19:30
Beitar Bazylea FC
-
YK Sloniki Sodomia
0 - 0 (0 - 0)
5
2023-12-09 19:30
KS Immortals
-
FC Czarnolas
3 - 1 (1 - 0)
2023-12-09 19:30
RVT Hrabia Ruhnhoff
-
Futbólfeaán Auterra
4 - 0 (3 - 0)
2023-12-09 19:30
Polonia Czarnolas
-
Galmartena SK Angemont
4 - 1 (1 - 1)
2023-12-09 19:30
FKK Rantiochskie Kr.
-
Gniewni Gniew
2 - 1 (1 - 0)
2023-12-09 19:30
Synowie Wandy
-
Beitar Bazylea FC
0 - 1 (0 - 0)
6
2023-12-16 19:30
Gniewni Gniew
-
Polonia Czarnolas
0 - 2 (0 - 1)
2023-12-16 19:30
Galmartena SK Angemont
-
FC Czarnolas
1 - 1 (0 - 0)
2023-12-16 19:30
Futbólfeaán Auterra
-
KS Immortals
0 - 1 (0 - 0)
2023-12-16 19:30
FKK Rantiochskie Kr.
-
Beitar Bazylea FC
2 - 1 (0 - 1)
2023-12-16 19:30
YK Sloniki Sodomia
-
Synowie Wandy
0 - 0 (0 - 0)
7
2023-12-23 19:30
KS Immortals
-
RVT Hrabia Ruhnhoff
0 - 1 (0 - 1)
2023-12-23 19:30
Futbólfeaán Auterra
-
Galmartena SK Angemont
0 - 1 (0 - 1)
2023-12-23 19:30
FC Czarnolas
-
Gniewni Gniew
1 - 0 (1 - 0)
2023-12-23 19:30
YK Sloniki Sodomia
-
FKK Rantiochskie Kr.
2 - 1 (1 - 1)
2023-12-23 19:30
Beitar Bazylea FC
-
Polonia Czarnolas
0 - 0 (0 - 0)
8
2023-12-30 19:30
Gniewni Gniew
-
Futbólfeaán Auterra
1 - 0 (1 - 0)
2023-12-30 19:30
Galmartena SK Angemont
-
RVT Hrabia Ruhnhoff
0 - 2 (0 - 1)
2023-12-30 19:30
Polonia Czarnolas
-
YK Sloniki Sodomia
0 - 1 (0 - 1)
2023-12-30 19:30
FKK Rantiochskie Kr.
-
Synowie Wandy
1 - 0 (0 - 0)
2023-12-30 19:30
Beitar Bazylea FC
-
FC Czarnolas
0 - 3 (0 - 3)
9
2024-01-06 19:30
KS Immortals
-
Galmartena SK Angemont
0 - 0 (0 - 0)
2024-01-06 19:30
RVT Hrabia Ruhnhoff
-
Gniewni Gniew
3 - 1 (2 - 1)
2024-01-06 19:30
Futbólfeaán Auterra
-
Beitar Bazylea FC
2 - 0 (0 - 0)
2024-01-06 19:30
FC Czarnolas
-
YK Sloniki Sodomia
0 - 1 (0 - 1)
2024-01-06 19:30
Synowie Wandy
-
Polonia Czarnolas
0 - 0 (0 - 0)
10
2024-01-13 19:30
Gniewni Gniew
-
KS Immortals
1 - 1 (1 - 0)
2024-01-13 19:30
RVT Hrabia Ruhnhoff
-
Beitar Bazylea FC
1 - 0 (1 - 0)
2024-01-13 19:30
Polonia Czarnolas
-
FKK Rantiochskie Kr.
2 - 1 (2 - 0)
2024-01-13 19:30
Synowie Wandy
-
FC Czarnolas
0 - 0 (0 - 0)
2024-01-13 19:30
YK Sloniki Sodomia
-
Futbólfeaán Auterra
0 - 0 (0 - 0)
11
2024-01-20 19:30
Galmartena SK Angemont
-
Gniewni Gniew
3 - 0 (1 - 0)
2024-01-20 19:30
Futbólfeaán Auterra
-
Synowie Wandy
2 - 2 (1 - 1)
2024-01-20 19:30
FC Czarnolas
-
FKK Rantiochskie Kr.
0 - 0 (0 - 0)
2024-01-20 19:30
YK Sloniki Sodomia
-
RVT Hrabia Ruhnhoff
1 - 0 (1 - 0)
2024-01-20 19:30
Beitar Bazylea FC
-
KS Immortals
0 - 0 (0 - 0)
12
2024-01-27 19:30
Gniewni Gniew
-
Galmartena SK Angemont
1 - 0 (0 - 0)
2024-01-27 19:30
KS Immortals
-
Beitar Bazylea FC
4 - 1 (3 - 0)
2024-01-27 19:30
RVT Hrabia Ruhnhoff
-
YK Sloniki Sodomia
1 - 1 (1 - 1)
2024-01-27 19:30
FKK Rantiochskie Kr.
-
FC Czarnolas
3 - 0 (2 - 0)
2024-01-27 19:30
Synowie Wandy
-
Futbólfeaán Auterra
4 - 1 (1 - 0)
13
2024-02-03 19:30
KS Immortals
-
Gniewni Gniew
0 - 2 (0 - 1)
2024-02-03 19:30
Futbólfeaán Auterra
-
YK Sloniki Sodomia
2 - 1 (0 - 0)
2024-02-03 19:30
FC Czarnolas
-
Synowie Wandy
2 - 2 (0 - 1)
2024-02-03 19:30
FKK Rantiochskie Kr.
-
Polonia Czarnolas
1 - 2 (1 - 1)
2024-02-03 19:30
Beitar Bazylea FC
-
RVT Hrabia Ruhnhoff
0 - 0 (0 - 0)
14
2024-02-10 19:30
Gniewni Gniew
-
RVT Hrabia Ruhnhoff
1 - 3 (1 - 1)
2024-02-10 19:30
Galmartena SK Angemont
-
KS Immortals
2 - 2 (0 - 2)
2024-02-10 19:30
Polonia Czarnolas
-
Synowie Wandy
0 - 2 (0 - 2)
2024-02-10 19:30
YK Sloniki Sodomia
-
FC Czarnolas
1 - 1 (0 - 1)
2024-02-10 19:30
Beitar Bazylea FC
-
Futbólfeaán Auterra
0 - 1 (0 - 1)
15
2024-02-17 19:30
RVT Hrabia Ruhnhoff
-
Galmartena SK Angemont
3 - 0 (1 - 0)
2024-02-17 19:30
Futbólfeaán Auterra
-
Gniewni Gniew
2 - 0 (0 - 0)
2024-02-17 19:30
FC Czarnolas
-
Beitar Bazylea FC
2 - 1 (0 - 0)
2024-02-17 19:30
Synowie Wandy
-
FKK Rantiochskie Kr.
1 - 1 (0 - 0)
2024-02-17 19:30
YK Sloniki Sodomia
-
Polonia Czarnolas
0 - 0 (0 - 0)
16
2024-02-24 19:30
Gniewni Gniew
-
FC Czarnolas
0 - 3 (0 - 1)
2024-02-24 19:30
Galmartena SK Angemont
-
Futbólfeaán Auterra
1 - 2 (1 - 0)
2024-02-24 19:30
RVT Hrabia Ruhnhoff
-
KS Immortals
0 - 0 (0 - 0)
2024-02-24 19:30
Polonia Czarnolas
-
Beitar Bazylea FC
2 - 0 (0 - 0)
2024-02-24 19:30
FKK Rantiochskie Kr.
-
YK Sloniki Sodomia
0 - 2 (0 - 2)
17
2024-03-02 19:30
KS Immortals
-
Futbólfeaán Auterra
3 - 0 (1 - 0)
2024-03-02 19:30
FC Czarnolas
-
Galmartena SK Angemont
0 - 1 (0 - 0)
2024-03-02 19:30
Polonia Czarnolas
-
Gniewni Gniew
1 - 0 (0 - 0)
2024-03-02 19:30
Synowie Wandy
-
YK Sloniki Sodomia
0 - 3 (0 - 1)
2024-03-02 19:30
Beitar Bazylea FC
-
FKK Rantiochskie Kr.
0 - 0 (0 - 0)
18
2024-03-09 19:30
Gniewni Gniew
-
FKK Rantiochskie Kr.
4 - 0 (3 - 0)
2024-03-09 19:30
Galmartena SK Angemont
-
Polonia Czarnolas
0 - 0 (0 - 0)
2024-03-09 19:30
Futbólfeaán Auterra
-
RVT Hrabia Ruhnhoff
0 - 3 (0 - 2)
2024-03-09 19:30
FC Czarnolas
-
KS Immortals
1 - 1 (1 - 1)
2024-03-09 19:30
Beitar Bazylea FC
-
Synowie Wandy
0 - 0 (0 - 0)
19
2024-03-16 19:30
KS Immortals
-
Polonia Czarnolas
0 - 2 (0 - 1)
2024-03-16 19:30
RVT Hrabia Ruhnhoff
-
FC Czarnolas
1 - 1 (1 - 0)
2024-03-16 19:30
FKK Rantiochskie Kr.
-
Galmartena SK Angemont
4 - 0 (2 - 0)
2024-03-16 19:30
Synowie Wandy
-
Gniewni Gniew
2 - 1 (1 - 0)
2024-03-16 19:30
YK Sloniki Sodomia
-
Beitar Bazylea FC
1 - 0 (0 - 0)
20
2024-03-23 19:30
Gniewni Gniew
-
YK Sloniki Sodomia
2 - 0 (2 - 0)
2024-03-23 19:30
Galmartena SK Angemont
-
Synowie Wandy
1 - 2 (0 - 1)
2024-03-23 19:30
Futbólfeaán Auterra
-
FC Czarnolas
1 - 2 (0 - 1)
2024-03-23 19:30
Polonia Czarnolas
-
RVT Hrabia Ruhnhoff
1 - 0 (0 - 0)
2024-03-23 19:30
FKK Rantiochskie Kr.
-
KS Immortals
0 - 1 (0 - 0)
21
2024-03-30 19:30
KS Immortals
-
Synowie Wandy
0 - 1 (0 - 1)
2024-03-30 19:30
RVT Hrabia Ruhnhoff
-
FKK Rantiochskie Kr.
2 - 1 (1 - 1)
2024-03-30 19:30
Polonia Czarnolas
-
Futbólfeaán Auterra
3 - 1 (1 - 1)
2024-03-30 19:30
YK Sloniki Sodomia
-
Galmartena SK Angemont
0 - 0 (0 - 0)
2024-03-30 19:30
Beitar Bazylea FC
-
Gniewni Gniew
0 - 1 (0 - 0)
22
2024-04-06 19:30
Galmartena SK Angemont
-
Beitar Bazylea FC
2 - 0 (1 - 0)
2024-04-06 19:30
Futbólfeaán Auterra
-
FKK Rantiochskie Kr.
0 - 0 (0 - 0)
2024-04-06 19:30
FC Czarnolas
-
Polonia Czarnolas
1 - 1 (0 - 1)
2024-04-06 19:30
Synowie Wandy
-
RVT Hrabia Ruhnhoff
1 - 3 (0 - 1)
2024-04-06 19:30
YK Sloniki Sodomia
-
KS Immortals
0 - 1 (0 - 0)
Meniu liga
SLP Ekstraklasa
SLP Pierwsza Klasa
SLP Druga Klasa
Info liga
Membri
Rezultat
Clasament
Cupa
Simulare meci
Program
Amicale
Jucători veniti
Jucători plecati
Statistici
Statistici jucători
Echipa etapei X11
Clasament all time
Rezumatul sezonului
Forum
Forum
Presa
Altele
Pariuri Xpert
Manageri schimbati
Job centre
Contact
Changelog
Publicitate
Privacy
© Xpert Eleven AB 2003 - 2024