Home
Join
The Game
Hall Of Fame
Xpert leagues
Xpert Champions League
Xpert Daily
Help
Rules
F.A.Q
Forgot Password?
Login with Facebook
Members online
:
1 224
English
Bulgarian
Danish
Dutch
Finnish
French
German
Hungarian
Malaysian
Maltese
Norwegian
Polish
Portuguese
Romanian
Serbian
Slovenian
Spanish
Swedish
Turkish
Fixture
Fixtures From SLP Liga Pilkarska
1
2024-05-04 19:30
Galmartena SK Angemont
-
Synowie Wandy
1 - 0 (0 - 0)
2024-05-04 19:30
FC Czarnolas
-
Lotos Trizopolis
2 - 0 (0 - 0)
2024-05-04 19:30
CKS Grabarnia Grodzisk
-
RVT Hrabia Ruhnhoff
2 - 1 (1 - 0)
2024-05-04 19:30
YK Sloniki Sodomia
-
Gniewni Gniew
2 - 0 (1 - 0)
2024-05-04 19:30
Anioly Grodzisk
-
KS Immortals
3 - 1 (0 - 1)
2
2024-05-11 19:30
Polonia Czarnolas
-
Anioly Grodzisk
4 - 1 (2 - 0)
2024-05-11 19:30
KS Immortals
-
Synowie Wandy
0 - 1 (0 - 0)
2024-05-11 19:30
Gniewni Gniew
-
CKS Grabarnia Grodzisk
1 - 2 (0 - 0)
2024-05-11 19:30
YK Sloniki Sodomia
-
FC Czarnolas
0 - 1 (0 - 1)
2024-05-11 19:30
Lotos Trizopolis
-
Galmartena SK Angemont
1 - 0 (0 - 0)
3
2024-05-18 19:30
Galmartena SK Angemont
-
YK Sloniki Sodomia
2 - 1 (1 - 1)
2024-05-18 19:30
FC Czarnolas
-
CKS Grabarnia Grodzisk
2 - 0 (1 - 0)
2024-05-18 19:30
RVT Hrabia Ruhnhoff
-
Gniewni Gniew
1 - 2 (1 - 1)
2024-05-18 19:30
Lotos Trizopolis
-
KS Immortals
1 - 1 (1 - 1)
2024-05-18 19:30
Synowie Wandy
-
Polonia Czarnolas
1 - 0 (1 - 0)
4
2024-05-25 19:30
Polonia Czarnolas
-
Lotos Trizopolis
0 - 1 (0 - 0)
2024-05-25 19:30
KS Immortals
-
YK Sloniki Sodomia
2 - 0 (1 - 0)
2024-05-25 19:30
RVT Hrabia Ruhnhoff
-
FC Czarnolas
1 - 2 (0 - 1)
2024-05-25 19:30
CKS Grabarnia Grodzisk
-
Galmartena SK Angemont
1 - 1 (0 - 0)
2024-05-25 19:30
Anioly Grodzisk
-
Synowie Wandy
0 - 2 (0 - 1)
5
2024-06-01 19:30
Galmartena SK Angemont
-
RVT Hrabia Ruhnhoff
0 - 3 (0 - 1)
2024-06-01 19:30
FC Czarnolas
-
Gniewni Gniew
3 - 1 (2 - 0)
2024-06-01 19:30
CKS Grabarnia Grodzisk
-
KS Immortals
0 - 4 (0 - 2)
2024-06-01 19:30
YK Sloniki Sodomia
-
Polonia Czarnolas
1 - 1 (0 - 0)
2024-06-01 19:30
Lotos Trizopolis
-
Anioly Grodzisk
0 - 1 (0 - 1)
6
2024-06-08 19:30
Polonia Czarnolas
-
CKS Grabarnia Grodzisk
0 - 0 (0 - 0)
2024-06-08 19:30
KS Immortals
-
RVT Hrabia Ruhnhoff
1 - 1 (0 - 0)
2024-06-08 19:30
Gniewni Gniew
-
Galmartena SK Angemont
2 - 2 (0 - 1)
2024-06-08 19:30
YK Sloniki Sodomia
-
Anioly Grodzisk
1 - 2 (0 - 0)
2024-06-08 19:30
Synowie Wandy
-
Lotos Trizopolis
2 - 0 (1 - 0)
7
2024-06-15 19:30
Galmartena SK Angemont
-
FC Czarnolas
0 - 1 (0 - 0)
2024-06-15 19:30
Gniewni Gniew
-
KS Immortals
0 - 2 (0 - 0)
2024-06-15 19:30
RVT Hrabia Ruhnhoff
-
Polonia Czarnolas
3 - 1 (2 - 0)
2024-06-15 19:30
Synowie Wandy
-
YK Sloniki Sodomia
1 - 0 (1 - 0)
2024-06-15 19:30
Anioly Grodzisk
-
CKS Grabarnia Grodzisk
1 - 2 (0 - 2)
8
2024-06-22 19:30
Polonia Czarnolas
-
Gniewni Gniew
2024-06-22 19:30
KS Immortals
-
FC Czarnolas
2024-06-22 19:30
CKS Grabarnia Grodzisk
-
Synowie Wandy
2024-06-22 19:30
YK Sloniki Sodomia
-
Lotos Trizopolis
2024-06-22 19:30
Anioly Grodzisk
-
RVT Hrabia Ruhnhoff
9
2024-06-29 19:30
Galmartena SK Angemont
-
KS Immortals
2024-06-29 19:30
FC Czarnolas
-
Polonia Czarnolas
2024-06-29 19:30
Gniewni Gniew
-
Anioly Grodzisk
2024-06-29 19:30
RVT Hrabia Ruhnhoff
-
Synowie Wandy
2024-06-29 19:30
Lotos Trizopolis
-
CKS Grabarnia Grodzisk
10
2024-07-06 19:30
Polonia Czarnolas
-
Galmartena SK Angemont
2024-07-06 19:30
FC Czarnolas
-
Anioly Grodzisk
2024-07-06 19:30
CKS Grabarnia Grodzisk
-
YK Sloniki Sodomia
2024-07-06 19:30
Lotos Trizopolis
-
RVT Hrabia Ruhnhoff
2024-07-06 19:30
Synowie Wandy
-
Gniewni Gniew
11
2024-07-13 19:30
KS Immortals
-
Polonia Czarnolas
2024-07-13 19:30
Gniewni Gniew
-
Lotos Trizopolis
2024-07-13 19:30
RVT Hrabia Ruhnhoff
-
YK Sloniki Sodomia
2024-07-13 19:30
Synowie Wandy
-
FC Czarnolas
2024-07-13 19:30
Anioly Grodzisk
-
Galmartena SK Angemont
12
2024-07-20 19:30
Polonia Czarnolas
-
KS Immortals
2024-07-20 19:30
Galmartena SK Angemont
-
Anioly Grodzisk
2024-07-20 19:30
FC Czarnolas
-
Synowie Wandy
2024-07-20 19:30
YK Sloniki Sodomia
-
RVT Hrabia Ruhnhoff
2024-07-20 19:30
Lotos Trizopolis
-
Gniewni Gniew
13
2024-07-27 19:30
Galmartena SK Angemont
-
Polonia Czarnolas
2024-07-27 19:30
Gniewni Gniew
-
Synowie Wandy
2024-07-27 19:30
RVT Hrabia Ruhnhoff
-
Lotos Trizopolis
2024-07-27 19:30
YK Sloniki Sodomia
-
CKS Grabarnia Grodzisk
2024-07-27 19:30
Anioly Grodzisk
-
FC Czarnolas
14
2024-08-03 19:30
Polonia Czarnolas
-
FC Czarnolas
2024-08-03 19:30
KS Immortals
-
Galmartena SK Angemont
2024-08-03 19:30
CKS Grabarnia Grodzisk
-
Lotos Trizopolis
2024-08-03 19:30
Synowie Wandy
-
RVT Hrabia Ruhnhoff
2024-08-03 19:30
Anioly Grodzisk
-
Gniewni Gniew
15
2024-08-10 19:30
FC Czarnolas
-
KS Immortals
2024-08-10 19:30
Gniewni Gniew
-
Polonia Czarnolas
2024-08-10 19:30
RVT Hrabia Ruhnhoff
-
Anioly Grodzisk
2024-08-10 19:30
Lotos Trizopolis
-
YK Sloniki Sodomia
2024-08-10 19:30
Synowie Wandy
-
CKS Grabarnia Grodzisk
16
2024-08-17 19:30
Polonia Czarnolas
-
RVT Hrabia Ruhnhoff
2024-08-17 19:30
KS Immortals
-
Gniewni Gniew
2024-08-17 19:30
FC Czarnolas
-
Galmartena SK Angemont
2024-08-17 19:30
CKS Grabarnia Grodzisk
-
Anioly Grodzisk
2024-08-17 19:30
YK Sloniki Sodomia
-
Synowie Wandy
17
2024-08-24 19:30
Galmartena SK Angemont
-
Gniewni Gniew
2024-08-24 19:30
RVT Hrabia Ruhnhoff
-
KS Immortals
2024-08-24 19:30
CKS Grabarnia Grodzisk
-
Polonia Czarnolas
2024-08-24 19:30
Lotos Trizopolis
-
Synowie Wandy
2024-08-24 19:30
Anioly Grodzisk
-
YK Sloniki Sodomia
18
2024-08-31 19:30
Polonia Czarnolas
-
YK Sloniki Sodomia
2024-08-31 19:30
KS Immortals
-
CKS Grabarnia Grodzisk
2024-08-31 19:30
Gniewni Gniew
-
FC Czarnolas
2024-08-31 19:30
RVT Hrabia Ruhnhoff
-
Galmartena SK Angemont
2024-08-31 19:30
Anioly Grodzisk
-
Lotos Trizopolis
19
2024-09-07 19:30
Galmartena SK Angemont
-
CKS Grabarnia Grodzisk
2024-09-07 19:30
FC Czarnolas
-
RVT Hrabia Ruhnhoff
2024-09-07 19:30
YK Sloniki Sodomia
-
KS Immortals
2024-09-07 19:30
Lotos Trizopolis
-
Polonia Czarnolas
2024-09-07 19:30
Synowie Wandy
-
Anioly Grodzisk
20
2024-09-14 19:30
Polonia Czarnolas
-
Synowie Wandy
2024-09-14 19:30
KS Immortals
-
Lotos Trizopolis
2024-09-14 19:30
Gniewni Gniew
-
RVT Hrabia Ruhnhoff
2024-09-14 19:30
CKS Grabarnia Grodzisk
-
FC Czarnolas
2024-09-14 19:30
YK Sloniki Sodomia
-
Galmartena SK Angemont
21
2024-09-21 19:30
Galmartena SK Angemont
-
Lotos Trizopolis
2024-09-21 19:30
FC Czarnolas
-
YK Sloniki Sodomia
2024-09-21 19:30
CKS Grabarnia Grodzisk
-
Gniewni Gniew
2024-09-21 19:30
Synowie Wandy
-
KS Immortals
2024-09-21 19:30
Anioly Grodzisk
-
Polonia Czarnolas
22
2024-09-28 19:30
KS Immortals
-
Anioly Grodzisk
2024-09-28 19:30
Gniewni Gniew
-
YK Sloniki Sodomia
2024-09-28 19:30
RVT Hrabia Ruhnhoff
-
CKS Grabarnia Grodzisk
2024-09-28 19:30
Lotos Trizopolis
-
FC Czarnolas
2024-09-28 19:30
Synowie Wandy
-
Galmartena SK Angemont
League menu
SLP Ekstraklasa
SLP Pierwsza Klasa
SLP Druga Klasa
League info
Members
Result
Standings
Cup
The Game
Fixtures
Friendlies
Players In
Players Out
Statistics
Players stats
Xpert Eleven
All time standings
Season overview
Forum
Forum
Press
Other
Xpert pools
Job changes
Job centre
Contact
Changelog
Advertise
Privacy
© Xpert Eleven AB 2003 - 2024