SKSV Koronowo
SLP Druga Klasa
Manager: RBW

Nie czas na zabawe
Za nami kolejny udany mecz - tym razem pokonalismy Dyskobolie Czarnolas az 5 - 0. Pierwsza bramka padla juz w trzeciej minucie meczu, a potem bylo juz tylko lepiej - od 26 do 55 minuty strzelilismy kolejne 4 bramki, zapewniajac sobie kolejne 3 punkty w tabeli i utrzymujac sie na drugim miejscu. Doszly jednak do nas sluchy, ze jeden z zawodników niezle zabalowal...

Leszek Kurylowicz zostal aresztowany za jazde po pijanemu, po tym jak przezyl ciezkie chwile ze swoja dziewczyna w sylwestra. Bedzie musial nosic przez tydzien elektroniczna przywieszke i niebedzie mógl trenowac podczas tego okresu. Wolno mu grac mecze, ale zawodnik ten stracil troche formy.

Zwolalismy szybkie spotkanie klubu i jasno powiedzielismy sobie - "nie czas na zabawe", w koncu przed nami za dwa tygodnie mecz z jedynka dywizji, wiec trzeba sie przygotowac na objecie pierwszego miejsca w tabeli.